Uvodni stranka

Omlouváme se za neaktuálnost webových stránek. Stránky prochází úpravou. Nyní nás můžete sledovat na Facebooku nebo se připojit do facebookové diskusní skupiny (odkazy vpravo dole). Děkujeme za pochopení!

Máte doma dítě s vrozenou srdeční vadou? Potřebujete se poradit nebo si jen popovídat s ostatními rodiči, kteří mají stejně nemocné dítě? Pak jste zde správně. Na těchto stránkách můžete nalézt odpovědi na Vaše otázky,  popovídat si s ostatními rodiči, získat zajímavé odkazy či informace a v neposlední řadě najít někoho, kdo přesně ví a chápe, co prožíváte.

Určitě se ptáte, proč právě Vaše dítě má nemocné srdce?  Jak se bude odvíjet život dál? Co bude před operací a co po ní? Tyto a mnohé další otázky napadly každého z nás, každého rodiče, kterému lékař sdělil, že jeho nenarozené či již narozené dítě má nemocné srdce. A proto vznikl náš spolek Srdíčkáři. Pomáháme si v těch nejtěžších chvílích. Podepíráme se navzájem, abychom se připravili na hospitalizaci, operaci a jiné překážky, co budou potřeba zvládnout.