Kdo jsme

Máte doma dítě s vrozenou srdeční vadou? Potřebujete se poradit nebo si jen popovídat s ostatními rodiči, kteří mají stejně nemocné dítě? Pak jste zde správně. Na těchto stránkách můžete nalézt odpovědi na Vaše otázky,  popovídat si s ostatními rodiči, získat zajímavé odkazy či informace a v neposlední řadě najít někoho, kdo přesně ví a chápe, co prožíváte.

 
Určitě se ptáte, proč právě Vaše dítě má nemocné srdce?  Jak se bude odvíjet život dál? Co bude před operací a co po ní? Tyto a mnohé další otázky napadly každého z nás, každého rodiče, kterému lékař sdělil, že jeho nenarozené či již narozené dítě má nemocné srdce. A proto vznikl náš spolek Srdíčkáři. Pomáháme si v těch nejtěžších chvílích. Podepíráme se navzájem, abychom se připravili na hospitalizaci, operaci a jiné překážky, co budou potřeba zvládnout.
 
Jsme rodiče dětí se srdeční vadou, které semkl podobný osud. Rozhodli jsme se sdružit rodiny dětí se srdeční vadou a vzájemně si pomáhat. Kromě, již zmíněné psychické podpory, se snažíme získávat finanční podporu prostřednictvím grantových projektů, firem, charitativních akcí a dobrovolných dárců. Veškeré finance putují k potřebným dětem. V naši příspěvcích se můžete dovědět další podrobnosti. Také úzce spolupracujeme s Dětským Kardiocentrem v Motole.
 
O spolek se stará výkonný výbor, který má 7 členů. Všichni tito lidé pracují pro spolek ve svém volném čase, bez nároku na odměnu. Proto prosíme všechny o trpělivost při naší vzájemné spolupráci. Veškeré náležitosti řešíme především po nocích, o víkendech a ve volných chvílích.

Členové

Mgr. Jana Štychová

předseda

doc. RNDr. Přemysl Štych, Ph.D.

komunikace s odbornou veřejností, grantové projekty

Ing. Romana Juhová

účetní

Další členové

Ing. Michaela Bosáková – sportovní aktivity a charitativní sportovní akce
Mgr. Gabriela Benáková – právní konzultace
Petra Buláková – eshop, reklamní předměty
Lucie Daňková – komunikace s členy spolku