Srdíčkáři z.s.

Jantarová 116/94 Opava – Vávrovice 74773

email: sdruzeni @ srdickari.cz

tel: +420 776 006 760

IČ: 01506811

Bankovní spojení – číslo účtu: 7553752001, kód banky: 5500 – Raiffeisen Bank

Členský příspěvek je 300,- Kč za rok. Při platbě uveďte jméno registrovaného

srdíčkáře a rok za který chcete příspěvek uhradit.

Odkaz na transparentní účet zde

 


Spolupracujeme s ostatními

 

Dula – Sylvie Gaarová

sylvie.gaarova zavináč centrum.cz

tel: +420 777 901 399

Působím v Praze jako lektorka gravidjógy a dula, zabývám se také laktačním a šátkovacím poradenstvím. Věnuji se těhotným ženám a jejich miminkům tak, aby jim čas před narozením, během něho i potom přinášel společnou radost a hřejivé pocity blízkosti a lásky.

Na jaře 2013 se mi narodil syn s komplikovanou srdeční vadou, o které jsme dopředu nevěděli. Přišel šok, slzy, otázky, ale také hluboký prožitek lásky a hledání nových cest. Každá poskytnutá podpora nám pomohla o kousek dál..

Nabízím zdarma všem ženám, jejichž miminku byla diagnostikována srdeční vada, možnost osobního setkání v Praze, a to před porodem i v šestinedělí, a také konzultaci jakýchkoliv otázek souvisejících s příchodem miminka přes emailovou komunikaci. Setkání lze uskutečnit v areálu FN v Motole, případně jinde v rámci Prahy; jeho náplní může být příprava na porod a péči o sebe i o miminko nebo cokoliv dal&sca ron;ího, o čem si budete chtít pohovořit s někým, kdo podobnou situací prošel. V Praze také bezplatně poskytnu jednu domácí návštěvu po propuštění z nemocnice.

Těším se na vás 🙂 Sylvie Gaarová

www.sylvie.websnadno.cz


Dula Simona Kostelanská

 

O MNĚ
Jmenuji se Simona Kostelanská, pocházím z Frýdku-Místku, jsem maminka, šťastně vdaná žena, dula.Narození syna Matyáše v roce 2014 mi změnilo život a náhled na porody úplně. Do té doby jsem pracovala 18 let v obchodě, managementu, vedla jsem lidi. Ve volném čase se věnuji józe, meditacím, mám ráda hory, turistiku, lyžování, běhání.

PROČ DULA?
Syn Matyáš se narodil v roce 2014 spontálně a porod i přes všechny medicínské vyšetření byl krásný a spolu s manželem jsem zažili zázrak zrození. Vše se změnilo po porodu, kdy synovi byla diagnostikována srdeční vada – sténoza aortální chlopně a rychlý transport do nemocnice Motol. Podstoupil operaci srdce v šesti dnech a operaci plíce z důvodu pooperačních komplikací. Život se otočil a my se seznamovali s problematikou vad srdce, co vše pro nás a Matyáška bude toto onemocnění představovat. I přes všechny komplikace nás po skoro dvou měsících pustili domů a já hrdá na udržení laktace jsem se mohla začít věnovat běžným starostem maminek. Tato životní situace a samotný porod mi přinesl životní sílu, nový pohled na svět, zrození a výchovu dětí. Profesí duly si plním sen, přirozený porod, zdravé těhotenství mne naplňuje a mým posláním je pomoci každé mamince v průběhu těhotenství, porodu a doby šestinedělí. Je krásné být přítomna okamžiku zrození. Sama jsem si zkusila, jak důležité je, aby se rodící žena cítila v bezpečí, aby věděla na koho se obrátit a aby porod byl krásným a nezapomenutelným zážitkem. Brzy se stanu mámou i malé Viktorce a věřím, že i tentokrát bude porod jedním z nejkrásnějších okamžiků v naší rodině.

Ráda pomůžu maminkám prožít krásné období porodu s láskou a klidem. Věnuji se i maminkám malých srdíček, poradím, jak se vyrovnat s touto diagnózou, pobytem v nemocnici, péči o malá srdíčka. V případě, že hledáte dulu pro své srdíčko, nebo se chcete potkat na Severní Moravě, jen si popovídat kontaktujte mne na tel. 602551511, info@zrozenisdulou.cz ,FB profil Zrození s dulou Simona Kostelanská, www.zrozenisdulou.cz

S přáním hezkého dne a díky
Simona Kostelanská