Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE TÁBOR ZRUŠEN!!!

Od 10. ledna 2020 je možné přihlásit děti se srdeční vadou na letní dětský tábor v Čimelicích, pořádaným spolkem Dětský tábor.  V prvním, pilotním roce, jsme rezervovali 10 míst pro malé kardiaky tak, abychom mohli bezpečně zajistit zdravotní péči. Pro přihlášení využijte tyto kontakty:

mail:  jitka.rajnisova@gmail.com,

sms na číslo 739 023 594 – kdykoliv,

osobní zavolání na číslo 739 023 594 – mezi 19. a 21. hodinou.

Počet míst je omezen, tak neváhejte!

Při přihlašování nezapomeňte sdělit, že dítě je kardiak. Můžete také přihlásit i jeho sourozence.

Termín tábora: 4.-17.7. 2020 – 14 dní

Místo konání:

TZ Čimelice – Pionýr
Pod Hvížďalkou
398 04 Čimelice

Dopravu na tábor a zpět je nutné si zajistit vlastní.

Ubytování: dřevěné chaty (10míst), nejstarší oddíly podsadové stany

Cena poukazu : bude ještě upřesněna – pohybuje se okolo 3800,-další sourozenec 3.400. Členům spolku bude poskytnuta sleva (bude vyučtováno až po skončení tábora). Výše příspěvku pro členy spolku bude ještě upřesněna.

 

Důležité informace k zajištění a průběhu tábora

⇒  Chod tábora, denní režim, stravování a jiná doporučeních jsou podrobně popsána na webových stránkách tábora (viz odkaz výše)

⇒   Děti se srdeční vadou budou součástí běžných oddílů. V jednom oddíle je maximálně 10-12 dětí. Oddíly jsou dívčí či chlapecké a rozdělené dle věku.

⇒  Děti se srdeční vadou budou mít k dispozici zkušenou zdravotní sestru a lékaře na telefonu.

⇒ V případě potřeby odpočinku jim budou poskytnuty vhodné podmínky, odpočinkový program a neustálý dohled (na táboře probíhá i nepřetržitý dohled nad dětmi v noci – noční hlídač)

⇒ Rodiče jsou informování o dění na táboře prostřednictvím webových stránek či facebooku. V případě potíží či dotazů komunikují s vedením tábora. Mobilní telefony, tablety a počítače děti na táboře nepoužívají.

⇒ Tábor je vhodný pro děti od 6-14 let

⇒ Další informace Vám přijdou emailem po přihlášení (přihláška,pokyny, co s sebou, zdravotní posudek, potvrzení o bezinfekčnosti, platby, storno podmínky aj.)

⇒ V případě dotazů ohledně obecného táborového zajištění využijete  kontakty výše (Mgr. Jitka Rajnišová)

⇒ V případě dotazů souvisejících se zdravotní péči a potřeb dětí se srdeční vadou kontaktuje Srdíčkáře: spolek@srdickari.cz nebo 774984227