Jistě mi dáte za pravdu, že Dětské kardiocentrum v Motole je ojedinělé pracoviště, které poskytuje odbornou péči v oblasti dětské kardiologie a kardiochirurgie. Na tomto místě se společně setkáváme nejen se zkušenými lékaři a sestrami, ale také s empatií a lidskostí. Nejeden z nás, rodičů dětí se srdeční vadou, o něm mluví jako o místě zázraků, kde zachraňují křehké životy našich dětí a dokáží i nemožné. Pojďme společně tomuto místu pomoci růst,  získávat další lidi do týmu a udržet mu tak skvělé renomé. Často říkáme, že nikdy nepřestaneme být vděční a děkovat za ony zázraky. Nyní můžeme poděkovat a zároveň pomoci.

 

Co mohu udělat?

Natočit krátké děkovné video.

 

K čemu bude mé video použito?

Video bude sloužit jako propagační a výukový materiál.

 

Co má být obsahem videa?

1. představení srdíčkáře – tzn. jméno, operován/a v roce xxxx (to jsou informace, které budou na vizitce u pacienta, např. Honzík z Plzně, operován v roce 2011)

2. povídání o kardiocentru (Je důležité, aby odpovědi byly celou větou. Otázka nikde ve videu nezazní. (např. „Sestřičky z Kardiocentra se o mně hezky staraly a byly na mě moc hodné.“)):

            ♥ Jak se o Tebe staraly sestřičky v Kardiocentru?

            ♥ Jak se Ti líbilo prostředí Kardiocentra?

            ♥ Jak jsi na tom teď aktuálně – ukaž co umíš? (nějaké dětské aktivity, sport atp.)

            ♥ Co se zlepšilo po operaci?

            ♥ Co pro mě udělali v Kardiocentru?

            ♥ Jedna nejsilnější vzpomínka na Kardiocentrum

            ♥ Potkal jsi nové přátelé v Kardiocentru?

 

Jaké mají být vlastnosti videa 

  1. video je třeba točit horizontálně (takzvaně „naležato“)

2. bylo by hezké mít také pár záběrů pacienta v domácím prostředí, jak si hraje, odpočívá, relaxuje, studuje, je na výletě atp.

3. Délka videa je dle vašeho uvážení (doporučená do 5 minut).

 

Metoda pro zaslání videa a informovaného souhlasu

 Informovaný souhlas je ke stažení  ve formátu .doc  či v .pdf.  Je potřeba ho vytisknout PRO KAŽDÉHO NA VIDEU, podepsat, naskenovat do počítače a poslat společně s videem.

  1. Stáhnout z telefonu do počítače pomocí kabelu a odeslat přes www.uschovna.cz na email david.cerny@fnmotol.cz (tato metoda je nejideálnější, video neztrácí kvalitu)
  2. Video odeslat pomocí Dropboxu (www.dropbox.com) na email: david.cerny@fnmotol.cz
  3. Video odeslat pomocí aplikace WhatsApp na telefon paní magistry Alice Řezníčkové (702 024 192) nebo na telefon Davida Černého (607 262 622)

Do kdy mám video zaslat?

Prosíme o zaslání videa do 11.10. 2019

Veškeré informace na této stránce si můžete stáhnou ZDE.