Kdo je online
Nejsou žádní online uživatelé
stránky sponzoruje
stránky sponzoruje

Ve dnech 11. – 12.5.2019 bude probíhat štafetový závod Vltava run. Letos bude za Srdíčkaře bojovat 12-ti členná skupina běžců a běžkyň na více než 360 km, 36 úseků, ze Šumavy do Prahy podél Vltavy.

Získat místo ve startovním poli je velice obtížné, protože závod bývá do pár sekund vyprodaný. Stejně tak tomu bylo i letos. Vltava run však vyhlásil soutěž o několik startovních míst pro týmy, které pošlou svůj příběh. Srdíčkáři byli nejen vybráni, a dostali možnost se předregistrovat, ale příběh organizátory zaujal natolik, že se rozhodli vybrat Srdíčkáře společně s dalšími 3 tými, kterým pomůže nadace ČEZ. A tak, přes složitou úředničinu až po vybírání vhodných kandidátů z řad srdíček, byly vybrány 4 rodiny, které od nadace ČEZ obdrží čističku vzduchu, oxymetr a pomůcku pro psychomotorický vývoj. 

Ale to není vše. Pomocí aplikace EPP – Pomáhej pohybem, můžete pomoci i Vy. Stačí, když si aplikaci stáhnete a za každou aktivitu (chůze, běh, kolo apod.) budete body schovávat a od 10.5. je můžete věnovat projektu Vltava run 2019. Vysportovaná částka bude rozdělena mezi 8 dětí, které trpí zdravotním handicepem.

Bližší informace o projektu naleznete ZDE:

A protože někteří z týmu pro Vltava run běželi již závod v IK+EM (Proběhni.se), který se konal v půlce dubna, natočili upoutávku: