Jak už asi všichni víte, dobrá věc se podařila! Ti, kterým se tato informace k očím a uším ještě nedonesla, vězte, že Romčino vánoční přání se ve vánoční soutěži společnosti Datart umístilo s počtem 74 034 ozdobiček na prvním místě. Podařilo se tak pro děti do Dětského kardiocentra v Motole vyhrát 3D televizi SAMSUNG. Vstřícností společnosti Datart došlo k navýšení výhry o potřebný  blu-ray přehrávač, 5 kusů 3D brýlí (malí pacienti jich tedy mají k dispozici celkem 6) a několik filmů. Holky, kluci a jejich doprovod má tak nyní při rekonvalescenci k dispozici ve vyhrazených prostorách takový malý 3D kinosál.

Je mou milou povinností Vám oznámit, že slavnostní předání se za účasti pracovníků Datartu v čele s panem Jiřím Matouškem, zástupkyň maminek z Mimibazaru Marcely a Magdy a Evy ze Srdíčkářů, kontaktní sestry Alice Řezníčkové, reportérů MF Dnes a samozřejmě samotné výherkyně  Romany Juhové a její rodiny uskutečnilo ve čtvrtek 22. prosince 2011 v odpoledních hodinách v prostorách kardiocentra v Motole.

Televize byla prozatímně „pouze postavena“ na připravené místo a propojena s rovněž darovaným přehrávačem Blu-ray. Mezi svátky nebo začátkem ledna 2012 se pracovníci společnosti Datart vrátí do kardiocentra a televizi zavěsí na zeď.

Věříme, že dětem bude dlouho sloužit a zpříjemňovat pobyt v nemocnici.

Rádi bychom Vám všem poděkovali za pomoc při hlasování, podporu a nadšení s jakou jste přispěli této dobré věci. Opravdu moc a moc hřeje u srdce, že světem nevládne jen lhostejnost. To jste právě dokázali. DĚKUJEME!!!

Zároveň Vám všem přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2012 a těšíme na další spolupráci!

Nyní obrazová dokumentace: